Обігрівач інфрачервоний ViLgrand VQ485E

Виробник: ViLgrand
Модель: VQ485E
Наявність: В наявності

235
  • 235 грнНайкращі Ціни!!!
Швидка доставка!!!
Гарантія якості!!!

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Про виробника

Виробник :
ViLgrand
Тип:
інфрачервоний
Основні параметри
Потужність, кВт:

0,4 / 0,8

Нагрівальний елемент:

немає даних

Установка:

підлоговий

Розмір приміщення, м²:

11

Кількість режимів обігріву:

2

Мобільність:

вільне переміщення

Керування:

механічне

Оснащення
Термостат:
Термостат — більшість сучасних обігрівачів оснащені вбудованими термостатами, що дозволяють автоматично підтримувати задану температуру. Виділяють два типи термостатів: електронний і механічний. Очевидною перевагою електронного є висока точність підтримки температури (з точністю до 0,1 градуса), а також його довговічність. Механічні ж, хоча і є менш точними, так як не мають градусної шкали, але не схильні до можливим перепадів електроенергії в мережі.

є

Таймер:
Таймер — призначений для настройки часу завчасного відключення (рідше також і включення) приладу через заданий часовий проміжок.

немає

Дисплей:

немає

Зволожувач:
Зволожувач — деякі обігрівачі комплектуються невеликими знімними контейнерами для води, які кріпляться на їх корпус. При цьому вода в ємності випаровується як під впливом теплового випромінювання від працюючого обладнання, так і за рахунок природного випаровування.

немає

Пульт ДК:

немає

Можливість програмування:
Можливість програмування — дозволяє налаштувати роботу приладу на тривалому проміжку часу. Як правило, такі обігрівачі оснащені добовими і тижневими таймерами включення-відключення, що дає можливість їх економічно експлуатувати. Зокрема, роботу таких приладів можна організувати відштовхуючись від наявності багатотарифних лічильників електроенергії.

немає

Нічний режим:

немає

Вбудований іонізатор:
Вбудований іонізатор — наявність функції іонізації дозволяє трохи компенсувати ефект сушіння повітря конвектором або тепловентилятором. Вбудований іонізатор дбайливо відновлює баланс мікроклімату в приміщенні, насичуючи повітря вільними іонами. Повітря стає чистішим, нейтралізується вплив електронної техніки на людину, підвищується його працездатність і поліпшується стан імунітету.

немає

Функції захисту
Захист від перегріву:

немає