Пральна машина ViLgrand V105-200S

Лідер продажу!
Виробник: ViLgrand
Модель: V105-200S
Наявність: В наявності

1758
  • 1 758 грн *
  • Увага! Вказана ціна останньої поставки. Ціна нової поставки може відрізнятися в залежності від курсу долара. Вибачте за тимчасові незручності. Уточніть ціну товару у менеджера за телефоном:
    (063) 720-32-51


Найкращі Ціни!!!
Швидка доставка!!!
Гарантія якості!!!

Виробник : ViLgrand
Тип: Пральна машина напівавтомат
Спосіб встановлення:

та, що стоїть окремо

Тип завантаження:

вертикальна

Ширина, см:

43

Висота, см:

68

Глибина, см:

40

Завантаження білизни, кг:
Завантаження білизни, кг — Визначити обсяг прання доволі легко. Самотнім людям підійдуть пральні машини з максимальним завантаженням 3 кг, якщо ж передбачається використання машинки невеликою сім\'єю, варто звернути увагу на машинку з максимальним завантаженням 5 кг. Для великої родини варто придивитися до пральних машин із завантаженням до 7 кг.

5


Колір:

білий/коричневий

Клас енергоспоживання:
Клас енергоспоживання — Більшість сучасних пральних машин відносяться до класу A ++ / A +++. Вони дозволяють досягати хороших результатів енергоспоживання, при цьому, не погіршуючи якість прання. Латинські літери відповідають наступним показникам: А +++ / А ++ - найкращий показник в цьому класі; А + / A - «відмінно»; B - «дуже добре»; С - «добре»; D - «задовільно»; E - «посередньо»; F - «незадовільно»; G - «погано».

немає даних

Клас прання:

немає даних

Клас відтискання:

немає даних

Мотор з прямим приводом:
Мотор з прямим приводом — Пральні машини з прямим приводом мають більш довговічний механізм, який, крім того, дозволив зменшити вироблений шум і енергоспоживання в порівнянні з традиційними пральними машинами.

немає

Інверторний двигун:

немає

Кількість програм:

1

Віддалене управління (WiFi):

немає


Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Про виробника