Аерогрилі


Аерогрилі

Аерогрилі здатні замінити пароварку, духовку, мікрохвильову піч, тостер. Цей універсальний прилад складається всього з кількох простих елементів здатний замінити відразу кілька предметів побутової техніки для приготування їжі.

Перевагами аерогрилів є: - Багатофункціональність; - Для приготування в цьому приладі не потрібно жиру або масла; - Їжа краще зберігає свої якості в процесі приготування; - Можливість готувати кілька страв відразу; - Аерогриль відносно компактний і його легко переміщати, наприклад його можна з собою взяти на відпочинок або на дачу; - Стерилізація банок для консервації, сушка грибів, ягід і фруктів; - Режими тривалого прогріву дають можливість коптити і томити продукти; - Немає обмежень на матеріал посуду - їжу готують і в металевому і в дерев'яному посуді, на відміну від мікрохвильової печі куди навіть посуд з блискучими лініями на емалі ставити не можна.

Аерогрилі бувають двох типів А і Б. До типу А відносять аерогрилі з електронним типом управління, декількома швидкостями роботи і відповідною ціною. А до типу Б можна віднести недорогі аерогрилі з механічним управлінням і одним режимом роботи. При виборі аерогриля слід звернути увагу на наступне: - Тип управління. Напевно це головний критерій, який ділить аерогрилі на апарати для приготування їжі і універсальні пристрої, що поєднують в собі духовку плити, тостер, мікрохвильову піч, сушилку та т. д. Аерогрилі мають механічне або електронне (або сенсорне) управління. Перші простіше і дешевше. Однак їх можливості обмежені однією швидкістю обдування вентилятора. У других більше швидкостей і режимів роботи. Апарати з автоматичним управлінням забезпечують більший спектр швидкостей вентилятора;

- Обсяг аерогрилю. Обсяг скляній чаші варіюється від 7 до 17л. У деяких моделях обсяг змінюється за допомогою спеціальних кілець, що надіваються на чашу. Одне кільце збільшує обсяг чаші до 5 літрів.

- Спосіб кріплення кришки. Кришки буваю знімні і ті, що кріпляться на кронштейні. Агрегати зі знімними кришками компактні. Але при роботі кришка створює додаткові складності - в руках тримати незручно, потрібна спеціальна підставка. Кришка на кронштейні безпечніше, потрібно додатковий простір для того щоб її відкинути; - Тип нагрівального елементу - застосовують трубчастий або галогенний нагрівач


В цій категорії немає товарів.