Водонагрівачі


Водонагрівачі

Водонагрівач — це ще одне відкриття серед всілякої техніки створене на благо людства, яке додає комфорт у житті.

Заглянемо трохи в історію створення цього дива техніки і комфорту. Прабатьками технології нагріву води у водонагрівачі стали звичайні розжарені камені. Їх кидали в чан з водою, яку потрібно було нагріти до певної температури. Трохи пізніше в якості теплоенергетичного провідника стали використовувати метал. Але у 18 столітті швейцарець Горацій де Соссюр приборкав сонячну енергію, змусивши служити її людині, і створив сонячний водонагрівач. Його конструкція була цікавою і являла собою сосновий бак нутро якого була ізольоване чорною прокладкою , а замість кришки була скляна пластина, яка впускала сонячне світло, за рахунок якого вода нагрівалася і завдяки цій скляній пластині це тепло зберігалося і не виходило назовні. Всередині були дві маленькі ємності, наповнені водою.

Технологія полягала в тому, що затемнена внутрішня обробка поглинала сонячне світло, перетворюючи його в тепло, яке передавалося в ємності з водою, і скляна пластина перешкоджала виходу тепла назовні. Таким чином, вода нагрівалася до 100 градусів. Тільки в 19 столітті в США винахідник Кларенс Кемп запатентував перший сонячний водонагрівач, котрий став дуже широко продаватися. Водонагрівач був випущений під торговою маркою «Climax», але з часів першого винахідника Горація де Соссюра механіка залишалася незмінною.

Лише в 20 столітті Вільям Дж,Бейлі удосконалив модель. Винайдений раніше сонячний водонагрівач мав один важливий недолік – він повністю залежав від сонячної погоди і світлового дня. Бейлі зміг розділити конструкцію і подолати цей недолік. Тепер водонагрівач складався з внутрішнього бака і зовнішнього колектора. Потрібно відзначити, що системою водонагрівача від сонячного світла використовують і зараз, наприклад, в Ізраїлі. А в Дубаях використовують сонячні акумуляторні батареї. Сьогодні виробництво водонагрівачів удосконалилося і приносить людям радість та комфорт, забезпечивши теплою водою в будь-яку пору року незалежно від сезонних відключень міської гарячої води. В основному вони представляють собою металевий емальований бак з вбудованим всередину нагрівальним елементом (теном) і працює від електрики. Існують 2 види тена: мокрого типу (тен контактує безпосередньо з водою) і сухого типу (тен захований в колбі і не контактує безпосередньо з водою).

Співробітники нашого інтернет – магазину «Alpari» з радістю допоможуть Вам визначитися з вибором водонагрівача, підібравши торговельну марку (De Luxe, Норд, Gorenje, Chaika, Fresh, Nova Tec, Junior тощо), обсяг (літр), габарити, форму (круглий, плоский, прямокутний), наявність датчика температури, регулятора потужності і температури (сенсорний, зовнішній, внутрішній).


В цій категорії немає товарів.