Морозильні камери


Морозильні камери

Морозильна камера — являє собою вертикальну холодильну шафу з низьким рівнем температури, яка дозволяє зберігати продукти в замороженому вигляді тривалий час, зазвичай температура в морозильнику становить -18С, ну звичайно ж вона може як підвищуватися, так і знижуватися. Речовина, що сприяє охолодженню, називається хладогентом, який найчастіше виступає у вигляді фреону.

Існує два види систем розморожування морозильної камери - це система No Frost (без інею, тобто у морозильних відділеннях не збирається полій і не вимагає розморожування) і система ручного розморожування (де на стінках з часом утворюється кірка снігу і льоду, що вимагає механічної розморожування), які безумовно впливають на ціну морозильної камери.

Різна колірова гама, обсяг, кількість морозильних відділень, габарити, економічність (споживаний клас електроенергії (часто це клас А і А+ ) , що не менш важливо при виборі покупцем морозильної камери, враховуючи витрати на електроенергію),

В залежності від необхідних параметрів кожен покупець може здійснити свій вибір, спираючись на свої потреби та фінансові можливості.

Наш інтернет - магазин «Альпарі» пропонує Вам широкий вибір морозильних камер від різних торгових марок, як імпортних, так і вітчизняних, таких як Атлант, Snaige, Норд, Swizer, Beko, Днепр, Gorenje, Zanussi, Whirlpool, Indesit та інші.

Співробітники нашого Інтернет - магазину «Alpari» допоможуть Вам купити морозильну камеру потрібної Вам торгової марки, об'єму, кількості відділень. Також будуть враховані умови, де відключення світла відбувається досить часто і потрібне тривале зберігання холоду морозильної камери, яке називається автономним збереженням холоду після відключення світла, тобто враховується час, а саме кількість годин при якому морозильна камера буде зберігати холод.

Ми надамо зручні умови доставки товару в будь-який регіон України.


В цій категорії немає товарів.