Колонки газові


Колонки газові

Колонки газові - так звані газові водонагрівачі використовуються в повсякденному житті. Ну, а чи знаєте Ви історію розвитку газових водонагрівачів (колонок)? Ми коротко ознайомимо вас з історією, розповімо про пристрій і принцип роботи газових колонок.

Отже, газові водонагрівачі мають досить таки велику історію застосування та не є чимось особливим для споживача. Перші газові колонки з'явилися в Німеччині в 1895 році. Їх винахідником є Хуго Юнкерс, зараз це ім'я стало торговою маркою, яка уособлює якісні передові розробки у галузі виробництва побутової техніки самого широкого асортименту. Підприємство Junkers (Юнкерс) входить в концерн BOSCH (підприємство було придбано в 1932 році в розпал економічної кризи, в даний момент підприємство має назву Bosch Thermotechnik і об'єднує в собі такі бренди, як Junkers, Leblanc, Radison, Vulkano, Worcester,Geminox). У свій час саме Хуго Юнкерс, а точніше його підприємство спільно з німецькою компанією DEUTSCHE AERO LLOYD заснували не менш відоме зараз підприємство пов'язане з авіацією. Талант інженера ЮНКЕРСА був затребуваний в авіації, який конструював літаки. Але, газові колонки, навіть у ті часи, були досить складними пристроями, і вимагали центрального водопостачання і каналізації, які були не у всіх містах. Завдяки наявності автоматики проводилася модуляція полум'я пальників в залежності від витрат води, а автоматичне відключення газу в разі пропажі полум'я робило колонки більш безпечними і ці вироби зроблені в 1905 році. Надалі виробництво газових колонок налагодилося у конкурентів, і було налагоджено в багатьох європейських країнах.

У нашому інтернет - магазині «Alpari» представлені газові колонки таких торгових марок як Zanussi, AEG, Electrolux, Ariston, Bosch, Gorenje і багато інших.

Менеджери інтернет - магазину «Alpari» з радістю допоможуть Вам визначитися з вибором газової колонки враховуючи Ваші можливості і вимоги!!!


В цій категорії немає товарів.