Пральні машини автоматичні


Пральні машини автоматичні

Пральна машина — найнеобхідніша річ для кожної сучасної людини або сім'ї. Згадайте, як раніше було складно справлятися з пранням, скільки часу на це витрачалося і скільки фізичної праці в цей виснажливий і трудомісткий процес було вкладено. А пам'ятаєте дошка «Хвиля», в далекі радянські часи, що представляє собою дерев'яну рамку розміром 1х0,5м усередині була розміщена рифлена хвиляста пластина, за рахунок якої прали, особливо велику білизну і кухонні рушники, які вимагали інтенсивного прання, але руками це зробити було складно. Пізніше з'явилися, так звані міні пральні машинки, механізм яких представляв собою ємність, яка заповнювалася вручну водою. Таку пральну машину придумав, а потім вже і запатентував американець Джеймс Кінг ще в 1851 році. Після першої придуманої пральної машини процес пішов на розвиток і дуже швидкими темпами. І вже з 1871 року в Америці тільки можна було нарахувати вже більше 2000 патентів на різні пристосування для прання. Але був дуже великий мінус — усім цим пристосуванням вже до початку прання були потрібні послуги по ремонту, як розумієте про гарантії не могло бути й мови.

Першим запустив у серійне виробництво пральні машини Вільям Блекстоун, вони мали теж ручний привід. І до речі підприємство, засноване Блекстоуном, досі продовжує свою діяльність. А з електричним приводом пральна машинка була вироблена в1908 році. Потім вже і з'являлися майстерні по ремонту, і самими частими поломками були або машинка тече або не включається. А в 1947 році вийшла в світ перша в світі машина автомат. І винахідниками були дві американські фірми General Electric і Bendix Corporation.

На сьогоднішній день виробництво у світі пральних машин вдосконалюється кожен день і набагато полегшує фізичну працю при пранні в будь-якій сім'ї.

Наш інтернет - магазин «Альпарі» пропонує Вам широкий вибір пральних машин від різних торгових марок, як імпортних, так і вітчизняних, таких як Атлант, Beko, Gorenje, Zanussi, Whirlpool, Indesit та інші. Співробітники нашого Інтернет - магазину «Alpari» допоможуть Вам купити пральну машину потрібної Вам торгової марки, об'єму, варіантів завантаження і інших параметрів. Також, ми надамо вам найбільш зручні умови доставки товару в будь-який регіон України.


В цій категорії немає товарів.