Духовки електричні


Духовки електричні

Міні-печі на сьогодні стали дуже популярними. Їх головною перевагою є невеликі габарити.

Використовувати піч для приготування найрізноманітніших страв , починаючи від м'яса і закінчуючи десертами. За розмірами духовка дуже схожа з мікрохвильовою піччю, але набагато вище по своїй функціональності. Головне, що в міні духовці можна не тільки розігрівати, але і приготувати продукти (смачну випічку, запекти рибу або м'ясо). У ній також існує кілька режимів роботи, які безпосередньо спрощують готування. У деяких моделях передбачені такі режими як гриль і режим делікатного обсмажування. Робота від електрики міні духовок, дозволяє розмістити їх навіть у тих будинках, де немає газу і особливо в тих місцях або в тих кухнях, де простір обмежений.

Найпопулярніша модель серед духовок — це міні духовка з декількома електричними комфорками, наприклад ALPARI TO-4230KP . Така модель ідеально підійде для невеликих кухонь і дачних будиночків. Будь-яка господиня може запекти що — небудь в духовці і приготувати щось на плиті. Також популярні моделі з конвекцією, тобто примусовою циркуляцією повітря. Таку технологію використовують багато кухарів і виробників побутової техніки, оскільки ефект конвекції допомагає приготувати дійсно смачні і ароматні страви. Любители домашнього хліба можуть придбати міні духовку з функцією приготування хліба. Такі моделі є в арсеналі торгової марки Saturn.

Як же вибрати міні духовку і на що слід звернути увагу?

Краще всього зупинити свій вибір на моделі з металевим, алюмінієвим корпусом. Слід також вибирати духовку з достатньою потужністю (1500-2000Вт). Також перевагою при сучасному виробництві духовок є кварцовий нагрівальний елемент і чим більше режимів приготування буде в духовці, тим краще, а різноманітність додаткових функцій також є хорошим показником і грає на користь техніки. Краще вибирати міні духовку, до якої в наборі йде кілька аксесуарів (наприклад, сітка, форма для випічки хліба або мірний стакан). Сучасні міні духовки можуть бути оснащені як механічним режимом управління, так і електронним режимом управління. Звичайно ж моделі духовок з електронним управлінням набагато зручні в обігу, але і коштують дорожче. Духовки зазвичай мають режим розігріву, гриля і розморожування. Залежно від типу моделі може бути режим підтримки температури, приготування тостів і випікання. Також духовка не може обійтися без установки таймера і температури.

Насправді використовувати міні духовку дуже просто, часто вона допомагає будь-якій господині при самих обмежених умовах, бути на вершині своїх кулінарних можливостей. Перш ніж купувати ту чи іншу модель електричної духовки, людині необхідно ознайомитися з її функціональними можливостями.


В цій категорії немає товарів.