Плити


Плити

Що собою являє взагалі саме слово «плита»? Насправді це була в свій час чавунна поверхня під якою розводили вогонь. А далі вже пізніше з'явилася піч, яка слугувала для приготування всілякої їжі.

Американець Бенджамін Томпсон , відомий як засновник дієтології і творець вкрай дешевого «Супу Румфорда», яким Армія порятунку досі годує нужденних і бідняків. І приблизно в 1800 році з'явилися перші плити «Румфорда», що працювали на вугіллі. Пізніше Джеймс Шарп , працівник газової фабрики, придумав як використовувати природний газ при готуванні.

Саму першу газову плиту розроблену за проектом Шарпа у 1825 році він вирішив залишити в себе, передавши в розпорядження дружині. Тоді про Джеймса ходила легенда, що нібито він створив газову плиту з-за щирої любові до своєї дружини, яка мучилася забруднивши руки вугіллям. Однак, треба зазначити, що винахід Шарпа зігравав фатальну роль у користуванні домогосподарками, які не вміли користуватися газом , що нерідко призводило до нещасних випадків.

У 1836 році в Англії запрацювала ціла фабрика з виробництва газових плит. Але з-за повільної газифікації і дорожнечу газу до початку ХХ століття, гідності газової плити могли оцінити лише не багато домогосподарки. Винахідник і телеграфіст Томас Ахерн в 1883р. в 1883р. представив свій новий винахід - електричну плиту. Одного разу він запросив до себе додому гостей і вирішив продемонструвати роботу своєї електричної плити . Після чого газетні заголовки твердили «Вечерю приготували з допомогою приручених блискавок» і надалі ці заголовки використовувалися в якості реклами електричних плит. Далі у 1908році умілий підприємець, який розтиражував і удосконалив і успішно продав винахід Ахерна. Еміль Ратенау, заснував Німецьку Електричну компанію AEG, разом зі своїми конструкторами винайшов електричну плиту. Звичайно робота цього винаходу була нестабільна, але удосконалювалася до наших днів. Так, електричні плити виробляються в будь-якій країні світу, різних тјрговых марок, різного типу.

У нашому інтернет-магазині «Alpari» представлені плити так як електричні та газові, таких торгових марок як Greta, Beko, Gefest, Норд, Whirlpool, Flama, Cezaris і т. д.

Менеджери нашого інтернет-магазину "Alpari" з радістю допоможуть Вам визначитися з вибором плити, враховуючи всі ваші можливості і потреби.


В цій категорії немає товарів.